"A venit momentul!" Rebecca este însărcinata? Fosta concurentă din ''Casa iubirii'' a publicat ecografia în mediul online

Autor: Marina Ionescu

Rebecca și-a luat prin surprindere fanii cu o ecografie. Este sau nu însărcinată fosta concurentă din ''Casa iubirii''?

Rebecca a reușit să strângă o comunitate mare pe rețelele sociale, unde împărtășește tot ce se întâmplă în viața ei. Recent, tânăra i-a luat prin surprindere pe cei care o urmăresc. Iată ce a postat tânăra pe Instagram!

Citește și: Rebecca, de nerecunoscut după cele două operații estetice: „Semeni cu Cruduța”. Fosta concurentă a încins imaginația fanilor cu ultima sa postare

Rebecca este însărcinata? Fosta concurentă din ''Casa iubirii'' a publicat ecografia în mediul online

Recent, Rebecca, fosta concurentă din ''Casa iubirii'', a publicat o ecografie în mediul online, iar alături a transmis un mesaj, care i-a făcut pe cei care o urmăresc să creadă că este însărcinată, deoarece a trecut puțin timp de când ea și Antoni nu mai formează un cuplu.

"A venit și momentul ăsta", a transmis Rebecca pe pagina personală de Instagram.

Citește și: Ce sa puneti in geanta de maternitate? Elemente esentiale pentru momentul nasterii

Citește și: Ce și-a achiziționat David Pușcaș? Fiul adoptiv al Luminiței Anghel este în culmea fericirii! "Mi-am găsit motive ca să mi-o iau, pentru că știți că mai îmi fac și eu bucurii!"

Fosta concurentă din ''Casa iubirii'' i-a făcut extrem de curioși pe fanii săi, iar mulți s-au grăbit să acceseze linkul pe care aceasta l-a adăugat în postarea sa, însă, spre surprinderea tuturor, acesta îi redirecționează

către un site de haine.

Până în acest moment, nu se știe exact dacă Rebecca este însărcinată sau dacă totul a fost pentru reclamă. 

Din ce cauză s-ar fi despărțit Antoni și Rebecca de la ''Casa iubirii''

În urmă cu câteva săptămâni, Rebecca a dezvăluit care a fost motivul pentru care ea și Antoni nu mai formează un cuplu.

Citește și: Cum arată Rebecca după rinoplastie. Fosta concurentă a publicat primele imagini după ce și-a dat jos bandajele

„N-am înșelat pe nimeni. Eu, personal, nu am înșelat pe nimeni, puteți să fiți voi liniștiți. Ba chiar mai mult, eu nu am avut vină.(...) N-o să zic mai multe. La momentul respectiv o să și zic.(...) Suntem oameni, până la urmă, și lucrurile trebuie făcute într-o ordine cronologică.

Prima dată, pentru mine, cel mai important a fost să mă mut singură, pentru că mi-am dorit să mă mut singură. Nu mi-am mai dorit să stau cu el”,  a explicat fosta concurentă de la „Casa iubirii”, într-un live.