Maria Ilioiu si-a micsorat buzele! Concurenta de la Bravo, ai stil Celebrities si-a scos tot acidul din buze si acum are gura in forma ei naturala! De ce a facut-o?
Maria spune ca au fost multi fani care i-au trimis mesaje in care i-au spus ca nu arata deloc bine cu buzele atat de mari, iar concurenta s-a privit cu atentie la televizor si si-a dat si ea seama ca, da, buzele ei nu arata prea bine cu un volum atat de mare!
Dar de ce si-a pus Maria Ilioiu Acid in buze? Tot concurenta de la Bravo, ai stil Celebrities a lamurit acest mister si a explicat ca a recurs la aceasta interventie din motive estetice. Intr-o parte, la o buza, Maria avea o galma destul de mare si inestetica, asa ca s-a gandit sa isi puna acid in buze astfel incat sa creeze o simetrie.
Citește și: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi
Citeste si: Maria Ilioiu a luat o decizie DRASTICA! Ce si-a facut la fata: ''Știu că mulți dintre voi mi-ați scris...''
Dar cum a decurs defilarea din editia zece si ce calificative a primit Maria Ilioiu? Iata momentul mai jos:
Citeste si: Maria Ilioiu se sfatuieste cu iubitul despre tinute. Ce i-au spus juratii de la Bravo, ai stil Celebrities?