Ploua cu laude la “Bravo, ai stil! Celebrities”. Ce concurenta i-a uimit pe jurati cu stylingul propus in aceasta seara! “Tu poti fi considerata un reper in moda romaneasca!”

Author: Daniela Iliuta
Actualizat: 30 oct 2020, 10:07

Una dintre aspirantele la marele titlul de Cea mai stilata celebritate din Romania ii uimeste pe jurati cu outfitul propus de aceasta data.

Cele opt celebritati intrate in competitia stilului sunt gata si in aceasta seara de o defilare incendiara in platou, emisiunii “Bravo, ai stil! Celebrities” si, in acelasi timp, de reintalnirea cu telespectatorii, pe micul ecran, de la ora 23:00, la Kanal D.

Una dintre aspirantele la marele titlul de Cea mai stilata celebritate din Romania ii uimeste pe jurati cu outfitul propus de aceasta data. Tanara straluceste in ochii juratilor, care nu contenesc sa ii aprecieze vestimentatia.

Imi place cum le-ai combinat, imi place si clopul! Am hotarat, sa spun din start, ca este cea mai buna tinuta din seara aceasta ”, spune Catalin Botezatu.

“Stylingul pe care il faci in jurul unui obiect este aproape de perfectiune! Te felicit”,  o complimenteaza Raluca Badulescu pe concurenta pentru styling-ul creat.

Citește și: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12

Citește și: Carmen Harra, despre Săptămâna Luminată și Papa Francisc. Ce înseamnă, de fapt, această perioadă: “Nu moare, trăiește în veșnicie, pentru eternitate.”

Tu poti fi considerata un reper in moda romaneasca, in acest momen t”, adauga Maurice Munteanu

Cine este concurenta care a reusit sa ii impresioneze total pe jurati si ce vor avea de spus contracandidatele sale despre outfitul mult laudat veti putea afla urmarind editia din aceasta seara a show-ului “Bravo, ai stil! Celebrities”, difuzat la ora 23:00, la Kanal D!