Ilinca Vandici nu mai acorda o foarte mare importanta evenimentelor mondene că în trecut deoarece are și alte responsabilități, iar cea mai importanta dintre ele este să petreacă cât mai mult timp cu Zian, băiețelul ei în vârstă de 5 ani. Însă, când este nevoita, Ilinca onorează evenimentul respectiv, sta câteva zeci de minute, apoi pornește în tromba către casa.
Ilinca Vandici isi alege cu grija evenimentele la care participa
Prezentatoarea a mai dezvăluit într-un scurt interviu pentru wownews faptul că oriunde ar fi, nu vrea să întârzie la ora de culcare a lui Zian pentru că ea este cea care îl adoarme. Și chiar daca o are pe mama ei, pe sora și pe părinții lui Andrei lângă ea și o ajuta cu Zian, Ilinca prefera să aibă și o persoana care să stea exclusiv cu copilul așa că a apelat cu încredere la o bona interna.
Citește și: Durere in partea stanga a corpului – cauze si remedii
"Am o bona interna de un an și jumătate, dar este și soțul meu, Andrei, este și sora mea alaturi de familia ei, socrii mei, e mama. Lume este și se găsește doar că în funcție de programul lor reușesc să se pupe sau nu cu al meu.