Ilinca Vandici, DECLARATIE SOC despre Ciprian Marica, fostul iubit!

Autor: A.M. Editor: Adelina Minulescu
Actualizat: 27 mar 2017, 19:00

Ilinca Vandici a lasat sa se inteleaga intr-un interviu pentru "Draga mea prietena" ca este singura, dar ca la un moment dat isi doreste sa isi intemeieze o familie.

##VIDEO107576##Ilinca Vandici a declarat pentru Draga mea prietena ca in momentul de fata nu este implicata in nicio relatie sentimentala, dar ca asteapta, ca la un moment dat sa gaseasca persoana potrivita cu care sa isi intemeieze o familie si sa aiba un copil. "Nu imi plac aventurile, eu am avut doar relatii stabile. Prima data, am adus un baiat acasa la mama, in clasa a opta si mi-a dat si un inel! Relatia cu Ciprian Marica s-a incheiat, nu as vrea sa mai vorbesc despre asta.

Insa va pot spune ca mamei i-a placut foarte mult de el. Semana foarte bine cu tatal meu cand era tanar!"

Citește și: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul

Citește și: Bogdan și Gagea, discuție în grădina casei. Motivul pentru care Gagea nu a putut merge spre o altă fată. „Adevărul o să iasă la suprafață!”