MECI ISTORIC: Steaua, la un pas de CALIFICAREA in sferturile Europa League! Crezi ca va reusi sa treaca de Chelsea?

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 02:21

De la ora 22:05 Steaua va juca impotriva formatiei Chelsea pentru calificarea in sferturile Europa League.

Suporterii sunt cu sufletul la gura dupa ce echipa antrenata de Laurentiu Reghecampf a invins formatia engleza saptamana trecuta, pe Arena Nationala, cu scorul de 1-0.

Atunci Rusescu a marcat unicul gol al partidei, in minutul 34, cand a transformat penaltiul obtinut tot de el dupa ce a fost faultat in careu de Bertrand.

Intr-o conferinta de presa sustinuta miercuri Laurentiu Reghecampf a declarat ca este important ca jucatorii sa nu ii lase pe cei de la Chelsea sa isi impuna jocul.

În ediția de sâmbătă, 6 iulie, a emisiunii „Casa iubirii”, Sebastian a fost atât de supărat încât a ignorat-o total pe fosta lui iubită, Roberta, în ciuda gesturilor ei de apropiere.