Pepe: "Sotia a platit la prima intalnire cu mine"

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 05:28

Pepe a venit in emisiunea "CanCan TV" si a povestit cum a fost in vacanta, dar si cum se simte acum ca va deveni tata in curand.

"In principiu ii tin mana pe burtica, mai ales acum ca micutul se misca din ce in ce mai mult. Abia astept clipa in care voi deveni tata. A fost superb in vacanta, pana acum nu am cumparat nimic pentru cel mic", a spus cantaretul. 

 

Acesta a povestit cum a inceput relatie dintre el si Raluca: "Sotia mea a platit prima cafea si mi-a spus ca oricum s-a intalnit cu mine asa, ea credea ca eu sunt un golan.

Raluca s-a intalnit cu mine din curiozitate la patru-cinci zile am convins-o sa mearga in vacanta cu mine ca fratii. Am dormit in paturi separae, dar in aceeasi camera", a mai adaugat Pepe. Nu mai stiu cand ne-am sarutat prima oara, ea s-a indragostit de mine dupa ce ne-am intors din vacanta. Nu m-am lasat usor in fata Ralucai".

 

Citește și: Ce sa puneti in geanta de maternitate? Elemente esentiale pentru momentul nasterii

Citește și: VIDEO Mircea Bravo, despre teoria conform căreia alege să nu se spele atât de des și care îi salvează părul! "Aici e o chestie mai specială…"

In

direct la "CanCan TV" a intrat si Gigel Frone, cel de care Pepe a povestit toata seara. Frone i-a dedicat o melodie Ralucai la cererea lui Pepe, in direct prin telefon.