Dupa mai multe relatii tumultoase, aceasta a decis ca ii este mai bine singura si a inceput sa se ocupe mai mult de ea. Dupa ce si-a anuntat fanii ce masina vrea sa isi cumpere, Raluca si-a marit buzele si nu s-a sfiit sa le arate fanilor.
De curand, Raluca a publicat pe contul ei de socializare cateva imagini inedite in care apare a fost surprinsa in timp ce se relaxa intr-o cada cu multa spuma, spre incantarea fanilor sai din mediul virtual.
Raluca Munte, fosta concurenta Puterea dragostei si-a gasit puterea sa le spuna fanilor ei de ce s-a despartit de iubit, tocmai cand pareau cei mai fericiti. Raluca a recunoscut si ca nu a fost pregatita sa spuna lumii despre despartire pana acum, insa timpul a ajutat-o sa se linisteasca.
Fosta concurenta de la Puterea dragostei sezonul I a decis sa le raspunda fanilor la intrebari si chiar le-a promis ca o sa le spuna tot adevarul
Intrebarea care i-a preocupat pe cei mai multi dintre urmaritorii Ralucai Munte a fost de ce s-a despartit de Origen Todoran, cel cu care fosta concurenta Puterea dragostei avusese o relatie si inainte de intrarea in casa dragostei si la care s-a intors dupa ce a parasit Turcia si s-a despartit de Ricardo.
"Cred ca problema a fost la amandoi.
Citește și: Durere in partea stanga a corpului – cauze si remedii
Citește și: Cine poate să iasă la pensie cu 5 ani mai devreme? Află condiția care trebuie îndeplinită
O alta intrebare adresata de urmaritorii Ralucai pe retelele de socializare a fost daca are de gand sa se intoarca la Puterea dragostei.
Raluca a recunoscut ca s-a gandit la acest lucru, insa nu poate lua o decizie pentru ca sentimentele pentru Origen nu au disparut, iar acest lucru nu i-ar putea permite sa faca un cuplu cu vreun baiat.