Thea Haimovitz raspunde intrebarilor puse de telespectatori VIDEO

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 05:17

Thea Haimovitz a raspuns telespectatorilor care au fost atentii pe parcursul rubricii de frumusete din timpul emisiunii "Draga mea prietena."

Thea Haimovitz si=a rezervat o editie din rubrica sa pentru a raspunde intrebarilor puse de telespectaori cu privire la ingrijirea tenului si a corpului. Fie ca este vorba de acnee intr-o anumita etapa a vietii si a porilor deschisi. Thea a prezentat cateva solutii eficiente si le-a sfatuit pe telespectatoare sa mearga regulat la dermatolog sau la cosmeticiana. Femeile tinere ar trebui sa mearga o data la trei saptamani, iar cele trecute de prima tinerete ar trebui sa mearga saptamanal.

 


libertatea.ro Dezastrul de la Zărnești, cu 35 de morți: „Erau rași 35 de km de pe fața pământului!” Comuniștii au încercat să-l mușamalizeze

În urmă cu aproape 42 de ani la Uzina „6 Martie” din Zărnești avea loc o tragedie în urma căreia 35 de oameni și-au pierdut viața și alte câteva sute au fost rănite. În spatele birourilor și secțiilor unde se fabricau bicicletele Pegas și motoretele Mobra, la mică distanță, se realiza armament de război, care era depozitat în buncărele din dealurile Muscelului.