Victor Ponta, huiduit la Raliul de la Sibiu

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 26 oct 2020, 06:45

Premierul Victor Ponta a fost prezent ieri la Raliul Sibiului unde l-a premiat, pe castigatorul de anul acesta, Andreas Mikkelsen.

La un moment dat, in timpul festivitatii, premierul Victor Ponta a fost huiduit de cateva persoane care asistau la ceremonie. Victor Ponta a asistat, sambata seara, la finala Raliului Sibiului, la care si el a concurat, in ultimii sase ani, din pozitia de copilot, el salutandu-i si felicitandu-i pe cei care au ramas in competitie.

 

Premierul a asistat si la festivitatea de premiere si l-a premiat pe castigatorul de anul acesta al raliului, Andreas Mikkelsen, in timpul ceremoniei Ponta fiind huiduit de cateva persoane.

Potrivit Mediafax, premierul a declarat urmatoarele dupa ce a fost intrebat daca i-a auzit pe cei care il huiduiau:" Nu am auzit nimic. Am participat astazi, la Sibiu, la unul dintre cele mai frumoase evenimente de anul acesta. Nu vreau sa comentez altceva".

Citește și: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12

Citește și: Pensionarele care primesc pensii mai mari în luna aprilie. Cum vor fi livrați banii?